About our company;
AR - İŞ Çerçeve, 1985 yılında Nişantaşı`ndaki merkez mağazasıyla hizmete başlamıştır. AR - İŞ Frame, in 1985 began service with Nişantaşı  center stores.

Kurulduğu yıldan itibaren izledikleri strateji ile hızla büyüyerek şimdilerde deneyimli kadrosu ve zengin ürün çeşidiyle Nişantaşı-Merkez ve Nişantaşı Şube, Suadiye, Kadıköy olmak üzere dört mağazasında müşterilerine hizmet vermektedir. Since it was established in the strategy followed by the rapid growth experienced staff and a rich range of products, now with the Center and Nisantasi-Nisantasi Branch, Suadiye, Kadikoy on four serves customers in the store.

2001 yılında aldığı limited şirket ünvanı ile kurumsallaşma yönünde bir adım daha atmıştır. Limited company in 2001 with the title received a step in the direction of institutionalization has taken.

İlk yıllarda daha çok cam ve ayna üzerine çalışmalar yapan AR-İŞ, şimdilerde iki bine yakın ithal, yerli ve varak çerçeve modelinin yanı sıra ayna, yağlıboya, hat ve tezhip ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. In the first year, more glass and mirror work done on the AR-İŞ, and is now close to two thousand imported models as well as local and leaf mirror frames, oil painting, calligraphy and illumination products, has a wide range of products.

Bunların yanı sıra sipariş edilen ebat ve tarzda yağlıboya çalışmaları, varak ayna ve çerçeve tadilatları yapmaktadır. These orders, as well as the size and style of work in the oil, gold leaf mirrors and frames are made renovations.

Ürünlerini ve kendini sürekli yenileyen AR-İŞ, yurtiçi ve yurtdışından geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Products and self-renewing the AR-İŞ, domestic and abroad, has a broad customer portfolio. Uzman kadrosu ile satış ve satış sonrası hizmetleri ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya çalışmaktadır. Sales and after sales service with expert staff and is trying to win customers satisfaction.

AR - İŞ Çerçeve, zengin ürün çeşitleri ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile her geçen gün çalışma alanlarını genişletmektedir... AR - İŞ Frame, a rich range of products and services based on customer satisfaction with an understanding of the work area is broadening with each passing day ...